Pompa głębinowa 4SD 8-14 Omnigena 230V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 4 SD 8-14 Omnigena 230V pozwala tłoczyć zimną, czystą wodę. Równocześnie istnieje możliwość, aby urządzenie pompowało wodę z domieszką piasku. Warunkiem jest, aby zawartość piasku w wodzie wynosiła maksymalnie 5%. Pompa 4 SD może być stosowana w domach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych, ogrodnictwie, czy w małych firmach.
Omnigena pompa głębinowa 4 SD 8-14 jest niezwykle wydajna. Maksymalne podnoszenie 86 metrów, maksymalna wydajność 240 litrów na minutę, a wszystko przy silniku o mocy 2,2kW. Spore możliwości urządzenia nie wpływają negatywnie na poziom głośności oraz zużycie prądu. Sprzęt firmy Omnigena pracuje cicho i jest energooszczędny. Całość urządzenia została wyprodukowana w oparciu o najlepsze materiały (noryl, mosiądz, stal nierdzewna). Gwarantuje to bezpieczeństwo użytkowania, ochronę przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 240 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 86 m |
| Moc silnika | 2,2kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 8,6 bar |
| Wysokość | 129 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 25 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103290 |