Pompa głębinowa 4SD 6-20 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 4 SD 6-20 Omnigena 400V z silnikiem o mocy 3kW, charakteryzuje się cichą pracę i energooszczędnością. Pompa pozwala na maksymalną wydajność na poziomie 210 litrów na minutę. Podnoszenie wody na poziomie maksymalny równa się 125 metrów. Mosiądz, noryl oraz stal nierdzewna to materiały, z których wykonane zostało urządzenie. Dzięki temu sprzęt jest odporny na korozję, jak i uszkodzenia mechaniczne. Żeby urządzenie nie pracowało „na sucho”, należy podłączyć je w miejscu, gdzie znajdują się duże zasoby wody. Kabel zasilający pompy ma 20 metrów.
Pompa Omnigena tłoczy wodę zimną i czystą. Producent wyposażył sprzęt w pływające wirniki. Dzięki temu można tłoczyć wodę z piaskiem, którego jest maksymalnie 5%. Pompa głębinowa 4 SD 6-20 może być stosowane w domach jednorodzinnych, zakładach przemysłowych, rolnych, jak również w ogrodnictwie.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 210 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 125 m |
| Moc silnika | 3kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 12,5 bar |
| Wysokość | 157 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 27 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103351 |