Pompa głębinowa 4SD 6-17 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompy głębinowe 4 SD Omnigena to urządzenia, które tłoczą wodę zimną oraz czystą. Jednak sprzęt pozwala również tłoczyć wodę zanieczyszczoną piaskiem. Przyjmuje się jednak, że piasku w wodzie może być jedynie 5%. Pompa 4 SD 6-17 może być stosowana w domach jednorodzinnych, małych firmach, gospodarstwach rolnych. Sprawdzi się także w ogrodnictwie czy na działkach rekreacyjnych.
Ten model pompy głębinowej maksymalnie może tłoczyć do 210 litrów wody na minutę. Maksymalne podnoszenie to 106 metrów. Urządzenie wyposażone jest w silnik o mocy 2,2kW, mimo tego pracuje w sposób cichy oraz energooszczędny. Producent przygotowała pompę w oparciu o wysokiej jakości materiały, dzięki czemu jest ona odporna na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 210 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 106 m |
| Moc silnika | 2,2kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 11 bar |
| Wysokość | 140 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 23 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103344 |