Pompa głębinowa 4SD 6-17 Omnigena 230V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 4 SD 6-17 Omnigena 230V przygotowane zostało ze znakomitych materiałów. Elementy mające styczność z wodą, pozwalają chronić urządzenie przed korozją. Pozostałe rozwiązania gwarantują zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Pompy serii 4 SD pozwalają na czerpanie wody czystej i zimnej. Warto jednak dodać, że woda, która jest pompowana, może być zanieczyszczona piaskiem. Maksymalnie 5% piasku w wodzie jest dopuszczalne.
Średnica pompy to 100 mm, wydajność maksymalna równa jest 210 l/min, a podnoszenie do 106 metrów. Urządzenie można instalować w gospodarstwach rolnych, domowych, ogrodnictwie, na działkach letniskowych czy w małych firmach.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 210 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 106 m |
| Moc silnika | 2,2kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 11 bar |
| Wysokość | 1398 mm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 23 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Kod EAN | 5907761103283 |