Pompa głębinowa 4SD 5-20 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 4 SD Omnigena tłocząca wodę zimną i czystą, wolną od elementów stałych szlifujących lub długowłóknistych. Produkty serii 4 SD pozwalają na tłoczenie wody z piaskiem. Należy jednak pamiętać, że 5% piasku w wodzie to maksymalny, dopuszczalny parametr. Urządzenie wykonane zostało z najlepszych materiałów, co skutecznie zapobiega korozji, a także uszkodzeniom mechanicznym.
Pompy Omnigena 4 SD 5-20 pozwalają pracować z maksymalną wydajnością 150 l/min, przy wynoszeniu do 129 m. Sprzęt ten znakomicie sprawdzi się w domach jednorodzinnych, domkach letniskowych, na działkach rekreacyjnych, gospodarstwach rolnych czy też w ogrodnictwie.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 150 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 129 m |
| Moc silnika | 2,2kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 12,9 bar |
| Wysokość | 137 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 23 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103337 |