Pompa głębinowa 4SD 5-20 Omnigena 230V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 4 SD 5-20 Omnigena 230V to urządzenie z silnikiem o mocy 2,2kW. Urządzenie jest przeznaczone do tłoczenia zimnej, czystej wody, której maksymalna temperatura to 35°C.
W jakich miejscach można stosować pompy głębinowe Omnigena serii 4 SD? Domy jednorodzinne, gospodarstwa rolne, ogrodnictwo. Sprawdzą się również w małych firmach oraz na działkach letniskowych.
Pompa głębinowa jest wykonana z materiałów nierdzewnych. Dzięki czemu wszystkie jej elementy, mające stały kontakt z wodą, są doskonale zabezpieczone przed korozją. Pompa 4 SD pracuje cicho, a dodatkowo jest urządzeniem energooszczędnym. Maksymalna wydajność tego modelu to 150 l/min, a podnoszenia to 129 metrów.
Pompa z puszką rozruchową.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 150 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 129 m |
| Moc silnika | 2,2kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 12,9 bar |
| Wysokość | 137 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 23 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103276 |