Pompa głębinowa 4SD 5-15 Omnigena 230V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 4 SD 5-15 firmy Omnigena pozwala tłoczyć zimną i czystą wodę. Jednak parametry urządzenia sprawiają, że dopuszcza się na 5% zawartości piasku w tłoczonej wodzie. Pompę serii 4 SD bez problemów można stosować w domach jednorodzinnych, na działkach letniskowych, jak również w gospodarstwach domowych czy ogrodnictwie.
Urządzenie wykonano z najlepszych materiałów, dzięki czemu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, jak i korozję. Maksymalna wydajność pompy 4 SD 5-15 230V to 150 l/min, a podnoszenie wody = 96 metrów. Pompa Omnigena pracuje cicho, a co najważniejsze, jest to sprzęt niezwykle energooszczędny.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 150 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 96 m |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 10 bar |
| Wysokość | 111 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 19 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103511 |