Pompa głębinowa 4SD 3-18 Omnigena 230V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 4 SD 3-18 Omnigena znakomicie nadaje się do stosowania w ogrodnictwie, gospodarstwach domowych, rolnych, jak również w domkach letniskowych czy niewielkich obiektach przemysłowych. Urządzenie to pozwala tłoczyć wodę zimną i czystą. Jednakże dopuszczalne jest pompowanie wody z odrobiną piasku. Zawartość piasku w wodzie, którą tłoczy pompa głębinowa, nie powinna przekraczać 5%.
Pompa głębinowa Omnigena została wykonana z najlepszych materiałów. Stal nierdzewna, odlewy żeliwne, noryl sprawiają, że jest odporna zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i korozję. Urządzenie pracuje cicho, a także jest energooszczędne, co pozwala na oszczędności w trakcie eksploatacji. Maksymalna wydajność pompy to 110 litrów na minutę, a maksymalne podnoszenie to 135 metrów.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 110 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 135 m |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 13 bar |
| Wysokość | 118 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 19 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761102750 |