Pompa głębinowa 4SD 20-9 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 4 SD 20-9 Omnigena to wydajne urządzenie. Maksymalna wydajność 500 l/min, a maksymalne podnoszenie 50 m. Będzie niezbędna w domach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych, czy zakładach przemysłowych. Tłoczy wodę czystą, zimną, o maksymalnej temperaturze 35ºC.
Urządzenie można montować w studniach głębinowych, kręgowych, a także w zbiornikach wodnych. Woda czerpana przez pompę nie może zawierać cząsteczek szlifujących. Jednak nie ma problemów z pobieraniem wody tam, gdzie znajdują się niewielkie ilości piasku. Parametry pozwalają na pompowanie wody z zawartością piasku na poziomie 5%.
Pompa Omnigena składa się z najlepszych materiałów, takich jak mosiądz, noryl czy stal nierdzewna. Dzięki użyciu takich komponentów urządzenie pracuje w sposób bezpieczny. Nie grozi mu korozja czy uszkodzenia mechaniczne.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 500 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 50 m |
| Moc silnika | 2,2kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 5 bar |
| Wysokość | 150 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761120907 |