Pompa głębinowa 4SD 20-15 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Urządzenie firmy Omnigena należy montować w studniach głębinowych. Chcąc wykorzystać sprzęt w studniach kręgowych, zbiornikach wodnych, konieczne jest dołączenie rury osłonowej. Pozwoli to chronić silnik przed przegrzaniem. Pompa głębinowa 4 SD 20-15 pompuje wodę czystą i zimną, wolną od części stałych szlifujących. Parametry urządzenia pozwalają tłoczyć wodę nawet do 500 l/min. Jej maksymalny poziom podnoszenia to 82 m.
Omnigena przygotowała produkt z najlepszych materiałów. Stal nierdzewna chroni urządzenie przed korozją. Inne elementy zapobiegają uszkodzeniom mechanicznym pompy.
Zastosowanie pompy serii 4 SD to między innymi domy jednorodzinne gospodarstwa rolne, małych firm czy ogrodnictwa.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 500 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 82 m |
| Moc silnika | 4kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 8,2 bar |
| Wysokość | 207 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761120921 |