Pompa głębinowa 4SD 20-12 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa Omnigena posiada znakomite parametry. Wydajność 500 l/m, a maksymalne podnoszenie to 66 m. Wyposażone w silnik o mocy 3kW, może być zanurzona go 50 metrów. Jej zastosowanie jest różnorodne. Sprawdza się zarówno w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, dużych gospodarstwach rolnych, ogrodnictwie, jak i w firmach.
Produkt pozwala czerpać zimną i czystą wodę. Dopuszczalne jest pobieranie wody z elementami piasku. Zawartość piasku w czerpanej wodzie nie może przekraczać 5%. Omnigena pompa serii 4 SD jest wykonana z trwałych elementów. Mosiądz, noryl oraz stal nierdzewna sprawiają, że urządzenie pracuje efektywnie, a korozja czy uszkodzenia mechaniczne mu niestraszne.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 500 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 66 m |
| Moc silnika | 3kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 6,6 bar |
| Wysokość | 180 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761120914 |