Pompa głębinowa 4SD 10-9 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompy głębinowe Omnigena serii 4 SD pompuje zimną, czystą wodę. Dopuszcza się jednak czerpanie wody, z niewielką domieszką piasku. Parametry urządzenia wskazują, że w pompowanej wodzie może być maksymalnie 5% piasku. Zastosowanie pompy: małe zakłady przemysłowe, domy jednorodzinne, rolnictwo, ogrodnictwo.
Pompa gwarantuje wydajność na maksymalnym poziomie 380 l/min, a wynoszenie 55 m. Należy jednak uważać na tzw. suchobieg. Parametry urządzenia wymagają dostępu do dużych zasobów źródeł wody. Pompy Omnigena wykonane są z najlepszych materiałów, takich jak noryl, stal nierdzewna czy mosiądz. Dzięki temu można mieć pewność, że jest w pełni bezpieczne od korozji oraz uszkodzeń mechanicznych.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 380 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 55 m |
| Moc silnika | 2,2 kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 5,5 bar |
| Wysokość | 132 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 27 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103450 |