Pompa głębinowa 4SD 10-16 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 4 SD 10-16 to urządzenie, które w sposób skuteczny zasila w wodę domy jednorodzinne, domki letniskowe, małe firmy. Z powodzeniem może być stosowana w ogrodnictwie, sadownictwie, rolnictwie. Urządzenie z silnikiem o mocy 4kW pompuje czystą, zimną wodę, której temperatura nie może przekraczać 35ºC. Dodatkowo mowa o pompie antypiaskowej, co pozwala czerpać wodę z drobinami piasku. Maksymalna zawartość piasku w wodzie 5%.
Produkt firmy Omnigena jest odporny na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Do jego produkcji zastosowano odpowiedniej jakości stal nierdzewną, noryl i mosiądz. Przed montażem pompy 4 SD 10-16 trzeba sprawdzić poziom źródeł wody. Praca pompy przy niskich stanach źródeł wody prowadzić będzie do „suchobiegu”.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 380 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 100 m |
| Moc silnika | 4 kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 10 bar |
| Wysokość | 192 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 32 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103474 |