Pompa głębinowa 4SD 10-12 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Urządzenie Omnigena z serii 4 SD pozwala zasilać w wodę domy jednorodzinne, małe firmy i zakłady. Jest doskonałym rozwiązaniem w miejscach, gdzie konieczne jest zasilanie systemów nawadniania, zbiorników wodnych. Tym sposobem pompa głębinowa może wspomagać sadownictwo, rolnictwo czy ogrodnictwo. Pompa 4 SD 10-12, wyposażona w silnik o mocy 3kW, tłoczy zimną i czystą wodę. Maksymalna temperatura czerpanej wody wynosi 35ºC.
Wszystkie pompy głębinowe z serii 4 SD wyposażone są w pływające wirniki. Sprzęt może zatem tłoczyć wodę z niewielką domieszką piasku. Maksymalny poziom zanieczyszczenia wody piaskiem to 5%.
Pompa Omnigena wyprodukowana z najlepszych materiałów jest odpowiednio zabezpieczona na wypadek uszkodzeń mechanicznych oraz korozji.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 380 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 75 m |
| Moc silnika | 3 kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 7,5 bar |
| Wysokość | 158 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 29 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103467 |