Pompa głębinowa 3B28 Omnigena 230V WK kabel 20 m
Opis
Pompy głębinowe 3B28 230 z wbudowanym kondensatorem firmy Omnigena, to najwyższa jakość wykonania w przystępnej cenie. Urządzenie pozwala tłoczyć wodę zimną i czystą, wszędzie tam, gdzie nie można zastosować pompy powierzchniowej. Dlatego też, możliwości pompy głębinowej docenią szczególnie właściciele małych ogrodów, niewielkich gospodarstw rolnych, czy też działek rekreacyjnych.
Pompa głębinowa 3” to nie tylko doskonałe parametry działania. To również najwyższa jakość wykonania. Firma Omnigena w oparciu o najlepsze materiały, takie jak stal nierdzewna, noryl, czy mosiądz, przygotowała pompę głębinową, która będzie służyła przez długie lata.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 70 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 112 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 11 bar |
| Wysokość | 138 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 17 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103412 |