Pompa SKA 4.04 Hydro-Vacuum bez silnika
Opis
Pompa hydroforowa SKA Hydro-Vacuum bez silnika pozwala tłoczyć wodę oraz ciecze nieagresywne. Urządzenia te po połączeniu ze zbiornikami hydroforowymi tworzą wydajne i żywotne zestawy hydroforowe. Pompy SKA można używać do czerpania wody z maksymalnej głębokości około 8 metrów. Sprzęt znakomicie sprawdzi się w instalacjach wodociągowych domów jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych, ogrodnictwie, jak również w domkach letniskowych.
Pompa samozasysająca SKA 4.04 cechuje się wydajnością czerpania wody do 75 litrów na minutę. Maksymalne podnoszenie to aż 114 metrów. To solidna i wydajna konstrukcja, o wysokiej odporności mechanicznej. Model ten jest wyposażony w 4 mosiężne wirniki.
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 75 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 114 m |
| Ciśnienie maksymalne | 11,4 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 8 m |
| Króciec ssący | 1 1/4'' |
| Króciec tłoczny | 1 1/4'' |
| Ilość wirników | 4 |
| Wirniki | mosiądz |
| Waga | 27,5 kg |
| Kod EAN | 5904172814586 |