Odżelaziacz odmanganiacz wody V-150 OTOMAN Hydro-Vacuum
Opis
W skład zestawu wchodzą: odżelaziacz 150 (ocynkowany, pionowy) + złoże filtracyjne (~125 kg) + aspirator + dysza rozbryzgowa.
Odżelaziacz odmanganiacz Hydro-Vacuum 150 ze złożem filtracyjnym skutecznie poradzi sobie z usuwaniem żelaza oraz manganu. Odżelazianie wody realizowane jest na skutek napowietrzenia wody poprzez aspirator, zlokalizowany pomiędzy pompą, a zbiornikiem hydroforowym i dyszą rozbryzgową umieszczoną w hydroforze. Kolejny etap to przepuszczanie wody przez złoże filtracyjne, umieszczone w odżelaziaczu. Związki wytrącone w procesie napowietrzania zatrzymane są na złożu filtracyjnym, a następnie usunięte w procesie płukania.
UWAGA: złoże nie usuwa azotanów z wody, jak również nie wpływa na stan bakteriologiczny wody.
Jeżeli nie są Państwo pewni, czy odżelaziacz poradzi sobie z żelazem, manganem, prosimy o przesłanie wyników badań wody na adres: sklep@tophydro.pl
Odżelaziacze Hydro-Vacuum posiadają atest PZH. Urządzenia są ocynkowane ogniowo wewnątrz i na zewnątrz. Odżelaziacze Hydro-Vacuum pracują tylko i wyłącznie ze zbiornikami ocynkowanymi, np. HVP, dostępnymi w naszej ofercie.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
zbiorniki – stal ocynkowana
zawory – stal ocynkowana
dysza rozbryzgowa – stal ocynkowana
rury – stal ocynkowana
aspiratory ‑ ABS
Dane techniczne
| Wydajność | 2m³/h |
| Ciśnienie robocze | 0,6MPa |
| Szybkość przepływu podczas płukania złoża | 4m³/h |
| Maksymalna temperatura wody | 20ºC |
| Średnica urządzenia | 39 cm |
| Wysokość urządzenia | 169,5 cm |
| Średnica rur przyłączeniowych | 1 |
| Masa zbiornika bez złoża | 52 kg |
| Masa zbiornika ze złożem | ~175 kg |
| Pojemność zbiornika | 150 l |
| Ilość worków ze złożem | 5 |
| Waga złoża | ~100 |