Zbiornik ocynkowany Wimest 200 l 6 bar poziomy z osprzętem
Opis
Oferta dotyczy zbiornika ocynkowanego poziomego 200 l Wimest z osprzętem
Zbiornik ocynkowany poziomy Wimest 200l o maksymalnym ciśnieniu roboczym 6 bar to urządzenie, które pozwala magazynować wodę. Gromadzona woda może być używana zarówno do celów spożywczych, jak i przemysłowych. Zbiornik ocynkowany 200L to konstrukcja oparta na stali ocynkowanej. Użycie takiego materiału sprawia, że urządzenie jest odporne na korozję. Zbiorniki ocynkowane poziomie Wimest mogą być używane w gospodarstwach domowych, rolnictwie czy przemyśle. Żeby należy pamiętać, że urządzenie jest elementem instalacji wodociągowej. Należy dołączyć do niego pompę głębinową lub hydroforową, tworząc zestaw hydroforowy.
Stabilność urządzenia oparta na czterech stalowych podporach. Zbiornik posiada wyczystkę, co znacznie ułatwia i przyspiesza proces czyszczenia wnętrza. Zbiorniki hydroforowe ocynkowane o pojemności 200L najlepiej używać w miejscach, gdzie zużycie wody jest częste i w dużych ilościach.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
⭐dennica zbiornika – stal ocynkowana
⭐cylinder zbiornika – stal ocynkowana
⭐wyczystka – stal ocynkowana
⭐uszczelnienie wyczystki – guma
Dane techniczne
| Ciśnienie maksymalne | 6 bar |
| Wysokość | 61 cm |
| Długość | 95 cm |
| Średnica | 55 cm |
| Temperatura czynnika [°C] | + 2 do + 20 |
| Średnica króćców | 2'' |
| Waga rzeczywista | 46 kg |
| Orientacja | pozioma |