Pompa zatapialna WQ 1500 FURIA 230V Omnigena z rozdrabniaczem
Opis
Pompa zatapialna WQ 1500 FURIA z rozdrabniaczem firmy Omnigena to znakomita jakość wykonania oraz doskonałe parametry. Pompa poradzi sobie z pompowaniem brudnej wody ze stałymi zanieczyszczeniami, a także ze ściekami. Pozwala tłoczyć do 400 litrów cieczy na minutę, a maksymalna wysokość podnoszenia równa się 14 metrów. Sterownik pływakowy pozwala chronić pompę przed pracą na sucho. Pływak będzie się wyłączał pompę w sytuacji, kiedy poziom cieczy jest zbyt niski. Urządzenie wyposażone również w zabezpieczenie nad-prądowe. To znakomita ochrona wirnika, na wypadek, gdyby doszło do jego blokady jakimś dużym elementem. Zabezpieczenie nad-prądowe chroni silnik pompy od przeciążenia.
Pompy zatapialne Omnigena znakomicie sprawdzają się przy opróżnianiu zbiorników ściekowych, w gospodarstwach domowych, jak i rolnych. Waga 23 kg oraz wygodny uchwyt sprawiają, że urządzenie można transportować w sposób komfortowy.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
⭐obudowa silnika – stal nierdzewna
⭐korpus pompy – żeliwo
⭐wirnik – żeliwo
⭐system tnący – stal nierdzewna
⭐podwójna dławica mechaniczna – węglik krzemu – grafit / grafit-ceramika
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 400 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 14 m |
| Maksymalna głębokość zanurzenia | 10 m |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Napięcie | 230V |
| Maksymalna temperatura wody | 35ºC |
| Króciec tłoczny | 2'' |
| Waga | 23 kg |
| Wysokość pompy | 51 cm |
| Średnica pompy | 40 cm |
| Długość przewodu | 5,5 m |
| Klasa izolacji | B |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Kod EAN | 5907761102477 |