Pompa zatapialna WQ 1000 FURIO 230V Omnigena z rozdrabniaczem
Opis
Pompa zatapialna WQ 1000 FURIO Omnigena z rozdrabniaczem jest urządzeniem, które poradzi sobie z usuwaniem z instalacji ścieków, a także wody zanieczyszczonej związkami bytowymi lub organicznymi. Możne być używana zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i gospodarstwach rolnych. Pompuje gnojowicę, ścieki, wodę z zanieczyszczeniami włóknistymi, a także zimną i czystą wodę.
Pompa WQ FURIO Omnigena wyposażona jest w system rozdrabniający, tnący na kawałki pompowane medium. Takie rozwiązanie sprawia, że nie dochodzi do zjawiska zapychania się odcinka tłocznego. Za odpowiednie sterowanie urządzeniem odpowiada pływak, który włącza lub wyłącza pompę w zależności od poziomu pompowanego medium. Chroni to sprzęt przed pracą na sucho. Dodatkowo pompa wyposażona jest w zabezpieczenie nadprądowe, na kablu zasilającym. Pozwoli to chronić silnik przed przeciążeniem, w sytuacji np. zablokowania wirnika.
Pompy zatapialne z rozdrabniaczem serii FURIO to solidna konstrukcja o dużej wydajności. Maksymalna wydajność dochodzić może do 190 litrów na minutę, zaś maksymalna wysokość podnoszenia do 9 metrów. Pompa może być maksymalnie zanurzona na głębokości 5 metrów.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
⭐obudowa pompy – żeliwo
⭐pokrywa pompy – żeliwo
⭐wirniki – żeliwo
⭐korpus ssący – żeliwo
⭐rozdrabniacz – stal nierdzewna
⭐podwójna dławica mechaniczna – węglik krzemu‑grafit/grafit‑ceramika
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 190 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 9 m |
| Maksymalna głębokość zanurzenia | 5 m |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Napięcie | 230V |
| Maksymalna temperatura wody | 35ºC |
| Króciec tłoczny | 2'' / 50mm |
| Waga | 14,5 kg |
| Długość przewodu | 6 m |
| Klasa izolacji | B |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Kod EAN | 5907761101074 |