Pompa zatapialna Multi XP 800 PREMIUM Omnigena 230V
Opis
Pompa zatapialna MULTI XP 800 PREMIUM może tłoczyć wodę słodką, zimną, która jest nieznacznie zanieczyszczona. Niewielkie rozmiary pompy oraz niezbyt duża waga czynią to urządzenie niezwykle komfortową w użytkowaniu. Pracuje w studniach kręgowych lub innych zbiornikach. Maksymalne zanurzenie pompy Multi XP 800 wynosi 7 metrów.
Pompa Multi XP wyposażona jest w pływak, który odpowiada za sterowanie pompą. Jego działanie jest proste, mianowicie gdy poziom wody jest zbyt wysoki, pompa zostaje uruchomiona. Kiedy zaś poziom wody będzie za niski, pływak automatycznie wyłączy pompę. Pompa posiada wbudowany kabel zasilający o długości 10 metrów. Maksymalna wydajność urządzenia wynosi 110 litrów na minutę, zaś maksymalne podnoszenie wody do 30 metrów.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
korpus pompy – technopolimer‑stal nierdzewna
sito ssące/podstawa – technopolimer
wirnik – technopolimer
dławica mechaniczna – ceramika‑grafit
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 110 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 30 m |
| Maksymalna głębokość zanurzenia | 7 m |
| Moc silnika | 0,8kW |
| Napięcie | 230V |
| Maksymalna temperatura wody | 35ºC |
| Wielkość zanieczyszczeń max. | 1 mm |
| Króciec tłoczny | 1'' |
| Waga | 9 kg |
| Wysokość pompy | 41 cm |
| Średnica pompy | 15 cm |
| Długość przewodu | 10 m |
| Klasa izolacji | B |
| Stopień ochrony | IP X8 |
| Kod EAN | 5907761180444 |