Pompa zatapialna Multi XP 1000 PREMIUM Omnigena 230V
Opis
Pompa zatapialna MULTI XP 1000 PREMIUM Omnigena to urządzenie do tłoczenia wody czystej lub w niewielkim stopniu zanieczyszczonej, zarówno ze studni kręgowych, jak i innych zbiorników. Sprzęt może się przydać choćby do zasilenia urządzeń ogrodowych, np. zraszaczy. Bez problemu można za jej pomocą podlewać ogród, trawnik. Pompy tej serii wykonane są z najlepszych materiałów, a nowoczesna, kompaktowa budowa gwarantuje wysoki komfort użytkowy i brak problemów z konserwacją.
Maksymalna wydajność pompy Multi XP 1000 Premium to 110 litrów na minutę, a maksymalna wysokość podnoszenia 40 metrów.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
⭐korpus pompy – technopolimer‑stal nierdzewna
⭐sito ssące/podstawa – technopolimer
⭐wirnik – technopolimer
⭐dławica mechaniczna – ceramika‑grafit
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 110 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 40 m |
| Maksymalna głębokość zanurzenia | 7 m |
| Moc silnika | 1kW |
| Napięcie | 230V |
| Maksymalna temperatura wody | 35ºC |
| Wielkość zanieczyszczeń max. | 1 mm |
| Króciec tłoczny | 1'' |
| Waga | 9 kg |
| Wysokość pompy | 44 cm |
| Średnica pompy | 15 cm |
| Długość przewodu | 10 m |
| Klasa izolacji | B |
| Stopień ochrony | IP X8 |
| Kod EAN | 5907761180437 |