Pompa hydroforowa MH 2600 INOX Premium
Opis
Pompa hydroforowa Omnigena MH 2600 INOX Premium to urządzenie do pompowania zimnej i czystej wody, zarówno z ujęć własnych, jak i również ze zbiorników wodnych. Sprawdza się w najróżniejszych systemach nawadniania oraz instalacjach wodociągowych. Można z niej korzystać zarówno w domach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych, ogrodnictwie czy firmach.
Pompa MH 2600 wykonana jest ze znakomitych materiałów, dzięki czemu jest odporna zarówno na korozję, jak i uszkodzenia mechaniczne. Maksymalna wydajność urządzenia to aż 150 litrów na minutę, a maksymalne podnoszenie wynosi 80 metrów. Montaż oraz obsługa pompy jest niezwykle prosta, a dodatkowo pracuje niezwykle cicho.
Polecamy zakup dodatkowych urządzeń do pompy. Zbiorniki Omnigena oraz Aquasystem stworzą wraz z pompą wydajny zestaw hydroforowy. Do tego zabezpieczenie przed pracą na suchu Hydroguard, a także sterownik automatyzujący pracę pompy. Pełna oferta poniżej, w PRODUKTY POWIĄZANE
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
korpus ssący oraz tłoczny – żeliwo
wał pompy – stal nierdzewna
dławica mechaniczna – węglik-krzemu / grafit
wirniki – stal nierdzewna
Dane techniczne
| Maksymalna wydajność | 150 l/min |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 80 m |
| Ciśnienie maksymalne | 8 Bar |
| Maksymalna głębokość ssania | 8 m |
| Temperatura wody | maks. 35ºC |
| Zasilanie | 230V |
| Moc silnika | 2,4kW |
| Króciec ssący | 1¼'' |
| Króciec tłoczny | 1 |
| Wirniki | stal nierdzewna |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Długość | 46 cm |
| Waga | 22 kg |
| Długość kabla | 0,6 m |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761113800 |