Pompa głębinowa EVJ 4 2,5-60 Omnigena 230V z puszką kabel 19 m (1)
Opis
Pompa głębinowa Omnigena EVJ 4 2,5-60 to wydajne urządzenie, umożliwiające pompowanie wody zimnej i czystej. Temperatura wody tłoczonej nie może przekraczać 35ºC. Pompa Omnigena wyposażona została w silnik o mocy 0,75kW, dzięki czemu jej maksymalna wydajność to 45 litrów na minutę. Maksymalne podnoszenie wody do 110 m. Urządzenie to może być montowane w miejscach, gdzie lustro wody znajduje się poniżej 8 metrów, i nie ma możliwości korzystania z pompy powierzchniowej.
Pompa głębinowa EVJ to solidna, nowoczesna konstrukcja, dzięki czemu będzie pracowała efektywnie przez wiele lat. Może być wykorzystywana w gospodarstwach domowych, na działkach letniskowych. Spełni swoją funkcję również w gospodarstwach rolnych, ogrodnictwie, czy niewielkich zakładach przemysłowych.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
sito wlotowe - stal nierdzewna
rotor - stal chromowana
stator - guma
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 45 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 110 m |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 11 bar |
| Wysokość | 63 cm |
| Średnica pompy | 95 mm |
| Waga | 14 kg |
| Długość przewodu | 19 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100404 |