Pompa głębinowa EVJ 4 1,8-50 Omnigena 230V z puszką kabel 19 m
Opis
Pompa głębinowa EVJ 1,8-50 to urządzenie pompujące wodę czystą, zimną, o maksymalnej temperaturze 35ºC. Może być montowana w studniach kręgowych, wierconych ujęciach głębinowych, a także w zbiornikach wolno stojących. Znajdzie swoje zastosowanie w gospodarstwach rolnych, niewielkich zakładach przemysłowych, jak również w domach jednorodzinnych czy na działkach.
Pompa głębinowa Omnigena jest wykonana z solidnych materiałów, w tym ze stali nierdzewnej, co zapobiega korozji. Urządzenie wyposażone w silnik o mocy 0,55kW, pozwala na maksymalną wydajność 40 litrów na minutę. Maksymalne podnoszenie słupa wody to 85 metrów. Dzięki niewielkiej średnicy można stosować pompę w niedużych otworach studziennych. Sprzęt wyposażony w kabel zasilający o długości 19 m.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
sito wlotowe - stal nierdzewna
rotor - stal chromowana
stator - guma
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 40 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 85 m |
| Moc silnika | 0,55kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 8,5 bar |
| Wysokość | 59 cm |
| Średnica pompy | 99 mm |
| Waga | 12 kg |
| Długość przewodu | 19 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100435 |