Pompa głębinowa EVJ 4 1,5-120 Omnigena 230V z puszką kabel 19 m
Opis
Pompa Omnigena serii EVJ 4 to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie można korzystać z pomp powierzchniowych. Pompy mogą pompować wodę zimną i czystą, zarówno ze zbiorników wolno stojących, wierconych ujęć głębinowych, jak i studni kręgowych. Urządzenie EVJ 4 1,5-120 pozwoli zaopatrzyć w wodę gospodarstwa domowe, działki rekreacyjne, domki letniskowe. Znakomicie sprawdzi się także w rolnictwie, sadownictwie czy ogrodnictwie.
Pompa głębinowa Omnigena została wykonana z najlepszych komponentów, w tym z mosiądzu oraz stali nierdzewnej. To sprawia, że jest zabezpieczona przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Maksymalna wydajność urządzenia to 35 l/min, a podnoszenie wody nawet do 150 metrów. Średnica pompy – 99 mm – pozwala na montowanie jej w studniach, o otworach z niewielką średnicą.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
sito wlotowe - stal nierdzewna
rotor - stal chromowana
stator - guma
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 35 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 150 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 15 bar |
| Wysokość | 67 cm |
| Średnica pompy | 99 mm |
| Waga | 15 kg |
| Długość przewodu | 19 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100428 |