Pompa głębinowa EVJ 4 1,2-100 Omnigena 230V z puszką kabel 19 m (1) (1)
Opis
Pompa głębinowa EVJ 4' Omnigena pozwoli pompować czystą i zimną wodę, wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości podłączenia pompy powierzchniowej. Pompa tej serii może czerpać wodę ze studni kręgowych, wierconych ujęć głębinowych oraz zbiorników wolno stojących. Maksymalna wydajność urządzenia to 30 l/minuta, a podnoszenie słupa wody do 140 metrów. Producent pompy firma Omnigena wykorzystała najlepsze, solidne materiały do budowy sprzętu. Mosiądz czy stal nierdzewna sprawiają, że pracuje bezproblemowo i jest odporna np. na korozję.
Gdzie najlepiej sprawdzają się pompy głębinowe EVJ 4? Domy jednorodzinne, ogrodnictwo, sadownictwo, rolnictwo, a także niewielkie zakłady przemysłowe.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
sito wlotowe - stal nierdzewna
rotor - stal chromowana
stator - guma
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 30 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 140 m |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 14 bar |
| Wysokość | 66 cm |
| Średnica pompy | 95 mm |
| Waga | 14 kg |
| Długość przewodu | 19 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100411 |