Pompa głębinowa EVJ 3 1,8-160-075 Omnigena 230V z puszką kabel startowy
Opis
Pompy głębinowe 3 EVJ Omnigena to najlepsze rozwiązanie do studni o niewielkich otworach. Urządzenie pozwala tłoczyć wodę czystą, zimną, do 30 litrów na minutę. Maksymalne podnoszenie do wysokości 160 m. Pompa EVJ 3 1,8-160 będzie znakomicie pracowała zarówno w domach jednorodzinnych, na działkach letniskowych, jak również w gospodarstwach rolnych czy ogrodnictwie.
Urządzenie zostało wyposażone w silnik o mocy 0,75kW. Każdy z elementów sprzętu wykonany jest z najlepszych materiałów. Gwarantuje to bezawaryjną pracę sprzętu, a także jego długi czas eksploatacji.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
sito wlotowe - stal nierdzewna
rotor - stal chromowana
stator - guma
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 30 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 160 m |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 16 bar |
| Wysokość | 69 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 11 kg |
| Długość przewodu | 15 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 mm |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100633 |