Pompa głębinowa EVJ 3 1,8-120-055 Omnigena 230V z puszką kabel 15 m
Opis
Pompa głębinowa EVJ 3 Omnigena to urządzenie, które tłoczy zimną i czystą wodę. Może być wykorzystywana w studniach kręgowych, ujęciach głębinowych wierconych, a także w zbiornikach wolno stojących. Idealnie sprawdzi się zarówno w domach, na działkach, jak również w gospodarstwach rolnych, ogrodnictwie czy sadownictwie.
Pompa Omnigena 3” EVJ została wykonana z najlepszych materiałów. Stal nierdzewna i mosiądz sprawiają, że urządzenie jest odporne na korozję, jak i uszkodzenia mechaniczne. Pompa głębinowa może tłoczyć wodę z wydajnością 30 l/min, a maksymalne podnoszenie to 120 metrów. Urządzenie wyposażone jest w kabel zasilający o długości 15 m.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
sito wlotowe - stal nierdzewna
rotor - stal chromowana
stator - guma
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 30 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 120 m |
| Moc silnika | 0,55kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 12 bar |
| Wysokość | 63 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 10 kg |
| Długość przewodu | 15 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 mm |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100626 |