Pompa głębinowa 4SD 8-28 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 4 SD 8-28 Omnigena pozwala pobierać czystą, zimną wodę. Niewielkie rozmiary urządzenia sprawiają, że znajdzie zastosowanie w większości otworów studziennych. Zastosowanie urządzenia w domach jednorodzinnych, ogrodnictwie, małych zakładach przemysłowych, a także w rolnictwie. Służy nie tylko do zaopatrywania budynków w bieżącą wodę. Doskonale poradzi sobie również, zasilając zbiorniki wodne i systemy nawadniania.
Pompa głębinowa z serii 4 SD może czerpać wodę, która jest zanieczyszczona piaskiem. Należy jednak pamiętać, że pobierana woda nie może mieć więcej niż 5% piasku. Zbudowana z najlepszych materiałów jest odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Jest niezwykle efektywne, maksymalna wydajność 240 l/min, a podnoszenie 168 m.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 240 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 168 m |
| Moc silnika | 5,5kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 16,8 bar |
| Wysokość | 209 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 31 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761102736 |