Pompa głębinowa 4SD 5-15 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompy głębinowe 4 SD 5-15 to ciche i energooszczędne urządzenia, które znajdą swoje zastosowanie w wielu miejscach. Zaleca się ich stosowanie choćby w domach jednorodzinnych, w ogrodnictwie, małych gospodarstwach rolnych, małych firmach, czy też w domkach letniskowych.
Urządzenie firmy Omnigena gwarantuje maksymalną wydajność na poziomie 150 litrów na minutę. Równocześnie maksymalna wysokość podnoszenia to 96 metrów. Jak wiadomo, pompy głębinowe tłoczą wodę czystą i zimną. W sytuacji zastosowania pompy z serii 4 SD można również pompować wodę z piaskiem. Jednak parametry urządzenia jednoznacznie wskazują, że zawartość piasku w wodzie powinna wynosić maksymalnie 5%.
Pompa głębinowa wykonana ze stali nierdzewnej czy norylu, będzie służyła przez długie lata. Urządzenie jest odporne na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 150 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 96 m |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 10 bar |
| Wysokość | 111 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 19 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103320 |