Pompa głębinowa 4SD 3-18 Omnigena 400V kabel 20 m wbudowany kondensator
Opis
Pompy głębinowe serii 4 SD pozwalają tłoczyć zimną i czystą wodę. Maksymalna wydajność pompy równa się 110 l/min, a podnoszenie 135 m. Mimo iż pompa tłoczy wodę zimną i czystą, to jak się okazuje, może również czerpać wodę zanieczyszczoną piaskiem. 5% zawartości piasku w wodzie, to maksymalna wartość zgodna z parametrami urządzenia. Pompa głębinowa 4 SD 3-18 400V sprawdzi się zarówno domkach letniskowych, jak i domach jednorodzinnych. Sprzęt może być stosowany także w niewielkich gospodarstwach rolnych, ogrodnictwie oraz małych firmach.
Pompa głębinowa Omnigena została wykonana m.in. ze stali nierdzewnej, norylu czy odlewów żeliwnych. Dzięki temu można mieć pewność, że elementy mające kontakt z wodą, będą odporne na korozję. Dodatkowo to ochrona przed uszkodzeniami mechanicznym. Sprzęt ten pracuje niezwykle cicho, a dodatkowo jest energooszczędny.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 110 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 135 m |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 13 bar |
| Wysokość | 118 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 19 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761102767 |