Pompa głębinowa 4SD 3-14 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 4 SD 3-14 400V firmy Omnigena pozwala na bezproblemowe tłoczenie czystej i zimnej wody. Modele z tej serii dodatkowo gwarantują na pompowanie wody z piaskiem. Jednak należy mieć na uwadze, że maksymalna zawartość piasku w wodzie nie powinna przekroczyć 5%. Pompa głębinowa Omnigena może być montowana zarówno w ujęciach głębinowych, jak i zbiornikach wodnych oraz studniach kręgowych. Decydując się na montaż w zbiornikach wodnych oraz studniach kręgowych, konieczne jest uzupełnienie zestawu w rurę osłonową.
Wybierając pompę głębinową serii 4 SD, można oczekiwać wydajności do 110 litrów na minutę. Dodatkowo wynoszenie wody to aż 120 m. Zastosowanie pompy w gospodarstwach domowych, rolnych, ogrodnictwie, na działkach letniskowych, a także w małych firmach.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
⭐obudowa pompy - stal nierdzewna
⭐obudowa silnika - stal nierdzewna
⭐wał pompy - stal nierdzewna
⭐wirniki - noryl
⭐korpus tłoczny - mosiądz
⭐korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 110 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 102 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 10 bar |
| Wysokość | 102 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 17 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761102743 |