Pompa głębinowa 4SD 3-14 Omnigena 230V kabel 20 m
Opis
Pompy głębinowe Omnigena serii 4 SD pozwalają tłoczyć zimną i czystą wodę z wierconych ujęć głębinowych, studni kręgowych, jak i zbiorników wodnych. Przy montażu w zbiornikach i studniach kręgowych, należy dodatkowo wykorzystać rurę osłonową. Ma to na celu chłodzenie silnika. Urządzenie to pozwala również na czerpanie wody z piaskiem. Jednak według parametrów, maksymalna zawartość piasku w wodzie to 5%.
Pompa głębinowa 4 SD 3-14 230V gwarantuje maksymalną wydajność na poziomie 110 litrów na minutę. Równocześnie maksymalna wartość wynoszenia wody to aż 102 metry. Pompy są wyposażone w kabel zasilający o długości 20 metrów. Urządzenie z powodzeniem może być stosowane w domach jednorodzinnych, na działkach, w ogrodnictwie, jak i również w niewielkich firmach oraz gospodarstwach rolnych.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
⭐obudowa pompy - stal nierdzewna
⭐obudowa silnika - stal nierdzewna
⭐wał pompy - stal nierdzewna
⭐wirniki - noryl
⭐korpus tłoczny - mosiądz
⭐korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 110 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 102 m |
| Moc silnika | 1,1kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 10 bar |
| Wysokość | 102 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 17 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761102774 |