Pompa głębinowa 4SD 3-10 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 4 SD 3-10 Omnigena 400V to urządzenie z silnikiem o mocy 0,75kW. Pompę można montować w studniach wierconych, których minimalna średnica wynosi 125 mm. Urządzenie pozwala na tłoczenie zimnej i czystej wody. Jednak sprzęt sprawdzi się również w sytuacji, kiedy w wodzie znajduje się piasek. Maksymalna zawartość piasku w wodzie to 5%.
Pompa głębinowa pozwala tłoczyć aż 110 litrów wody na minutę, a maksymalne podnoszenie to 74 metry. Całość została wykonana z najlepszych materiałów, dzięki czemu urządzenie firmy Omnigena jest odporne na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Pompa głębinowa 4 SD 3-10 może być stosowana w domach jednorodzinnych, małych zakładach, niewielkich gospodarstwach rolnych czy też w ogrodnictwie.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 110 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 72 m |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 7,2 bar |
| Wysokość | 86 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 14 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761102835 |