Pompa głębinowa 4SD 3-10 Omnigena 230V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa Omnigena 4SD 3-10 230V to urządzenia, które są wykonane z najlepszych materiałów. Dzięki temu są w pełni odporne na urządzenia mechaniczne i korozję. Produkty serii 4 SD pozwalają na tłoczenie zimnej, czystej wody. Jednak dopuszczalne jest czerpanie wody, która ma zawartość piasku. Pompy 4 SD Omnigena tolerują zawartość piasku w wodzie na maksymalnym poziomie 5%.
Pompa posiada kabel zasilający o długości 20 metrów oraz puszkę rozruchową.
Średnica urządzenia to 100 mm, maksymalna wydajność 110 l/min, a wynoszenia 72 m. Pompę można z powodzeniem stosować w takich miejscach jak gospodarstwa domowe, rolne, ogrodnictwo, małe zakłady rzemieślnicze czy działki letniskowe.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 110 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 72 m |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 7,2 bar |
| Wysokość | 86 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 14 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761102828 |