Pompa głębinowa 4SD 20-20 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Urządzenie 4 SD 20-20 firmy Omnigena, to wysokiej klasy pompa głębinowa. Parametry produktu pozwalają na tłoczenie zimnej, czystej wody, bez elementów stałych szlifujących lub długotrwałym. Pompa może pompować wodę z piaskiem. Ważne, aby zawartość piasku w wodzie nie przekraczała 5%.
Pompy głębinowe Omnigena są wykonane z doskonałych materiałów. Stal nierdzewna, noryl oraz mosiądz sprawiają, że pompa będzie efektywnie pracowała przez wiele lat. Rozwiązania konstrukcyjne, odpowiednie zabezpieczenia chronią urządzenie przed wystąpieniem korozji oraz uszkodzeń mechanicznych.
Maksymalna wydajność urządzenia to 500 l/min, a wysokość podnoszenia to nawet 109 m. Poradzi sobie w najtrudniejszych warunkach. Doskonale nadaje się do domów jednorodzinnych, budynków gospodarczych, małych firm czy gospodarstw rolniczych.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 500 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 109 m |
| Moc silnika | 5,5kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 10,9 bar |
| Wysokość | 253 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761120938 |