Pompa głębinowa 4SD 2-14 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 4 SD 2-14 400V Omnigena pozwala tłoczyć czystą i zimną wodę, która jest wolna od elementów stałych szlifujących lub długowłóknistych. Konstrukcja pomp 4 SD pozwala na tłoczenie wody z piaskiem. Jednak według parametrów producenta, maksymalna zawartość piasku w wodzie to 5%. Urządzenie można montować w studniach o minimalnej średnicy otworu 100 mm. Pompy są wykonane z najlepszych materiałów, dzięki czemu są chronione przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi.
Zastosowanie pomp głębinowych serii 4 SD to działki rekreacyjne, systemy nawadniania, gospodarstwa domowe i rolnicze. Sprawdzą się także w małych zakładach przemysłowych.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 90 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 100 m |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 10 bar |
| Wysokość | 94 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 14,5 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103313 |