Pompa głębinowa 4SD 2-14 Omnigena 230V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 4 SD 2-14 Omnigena 230V to urządzenie z silnikiem o mocy 0,75kW. Sprzęt przeznaczony jest do tłoczenia czystej i zimnej wody, której temperatura nie może przekraczać 35°C. Gdzie sprawdzą się pompy Omnigena 4 SD. Bez problemów pomogą zasilić w wodę domy jednorodzinne, działki, ogrody, gospodarstwa rolne. Można je montować w studniach głębinowych lub zbiornikach wodnych.
Pompa wykonana z materiałów nierdzewnych, co sprawia, że wszystkie jej elementy mające kontakt z wodą, są wolne od korozji. Sprzęt pracuje cicho, a co ważniejsze, jest niezwykle energooszczędny. Pompy głębinowe 4 SD Omnigena można montować w studniach, których otwór ma minimum 100 mm średnicy. Maksymalna wydajność to 90 l/min, a podnoszenie wody to 100 m.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 90 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 100 m |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 10 bar |
| Wysokość | 94 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 14,5 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103269 |