Pompa głębinowa 4SD 2-10 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 4 SD 2-100 400V, to niezwykle energooszczędne i ciche urządzenie. Maksymalna wydajność urządzenia to 90 litrów na minutę, przy równoczesnym maksymalnym podnoszeniu do 72 metrów. Pompa głębinowa Omnigena wyposażona jest kabel o długości 20 m. Całość została wykonana z materiałów, które chronią przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Pompa jest odporna na piach zawarty w pompowanej wodzie. W przypadku modelu 4 SD 2-10 400V dopuszczalna zawartość piasku wynosi 5%.
Gdzie można efektywnie korzystać z pompy głębinowej Omnigena? Gospodarstwa rolne, ogrodnictwo, domy jednorodzinne, jak również działki letniskowe. Bez problemu sprawdzi się jako sprzęt tłoczący wodę czystą i zimną, gwarantując jej stałe dostawy.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 90 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 72 m |
| Moc silnika | 0,55kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 7,2 bar |
| Wysokość | 81 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 12,5 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103306 |