Pompa głębinowa 4SD 2-10 Omnigena 230V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 4 SD 2-10 firmy Omnigena to urządzenie, które pozwala na czerpanie czystej i zimnej wody. Można ją stosować do zaopatrywania w wodę gospodarstw domowych, ogrodów, działek, jak również gospodarstw rolnych, czy małych zakładów przemysłowych. Urządzenie wykonane z najlepszych materiałów, dzięki czemu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję.
Pompy głębinowe Omnigena 4 SD 2-10 pozwalają pracować na maksymalnej wydolności 90 l/min, a podnosić wodę, aż do 72 metrów. Urządzenie pracuje w sposób cichy, a ogromną zaletą jest fakt, że jest niezwykle energooszczędna. Montaż pompy nie powinien nastręczać większych problemów. Warto zwrócić tutaj uwagę, że pompa ta może posiada podwyższoną odporność na piach zawarty w pompowanej wodzie. Według parametrów dopuszczalna zawartość piasku, tolerowana przez pompę 4SD Omnigena, to 5%. Produkt wyposażony został w kabel zasilający o długości 20 metrów.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 90 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 72 m |
| Moc silnika | 0,55kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 7,2 bar |
| Wysokość | 81 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 12,5 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103252 |