Pompa głębinowa 4SD 10-9 Omnigena 230V kabel 20 m
Opis
Omnigena pompa głębinowa 4 SD 10-9 tłoczy ciepła, zimną wodę, na maksymalnym poziomie 380 l/min. Podnoszenie maksymalne wynosi 55 m. Przy produkcji zastosowano najlepszej jakości materiały. Daje to gwarancję, że urządzenie jest odporne na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Pompa głębinowa 4 SD 10-9 może pompować wodę z piaskiem. Warunkiem jest jednak sprawdzenie zawartości piasku w wodzie. Parametry sprzętu pozwalają na maksymalnie 5% piasku w wodzie.
Pompa głębinowa serii 4 SD stosowana może być w domach mieszkalnych, małych firmach. Sprawdzi się również doskonale do nawadniania w ogrodnictwie, rolnictwie czy sadownictwie.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 380 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 55 m |
| Moc silnika | 2,2 kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 5,5 bar |
| Wysokość | 132 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 27 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103498 |