Pompa głębinowa 4SD 10-20 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompy głębinowe 4 SD 10-20 Omnigena idealnie sprawdzi się do zasilania w wodę domów jednorodzinnych, domków letniskowych, małych firm. Zapewni również zaopatrzenie w wodę do systemów nawadniania, zbiorników wodnych. Tym sposobem urządzenie jest dobrym rozwiązaniem dla ogrodnictwa, sadownictwa, jak i rolnictwa.
Pompa Omnigena seria 4 SD 10-20 czerpie czystą, zimną wodę. Może również tłoczyć wodę z piaskiem. Ważne, aby sprawdzić poziom piasku w pobieranej wodzie. Nie może on przekraczać 5%.
Omnigena przygotowała pompę głębinową, stosując najlepsze materiały. Tym sposobem produkt będzie spełniał oczekiwania, jest w pełni chroniony przed korozją oraz uszkodzeniami mechanicznymi.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - noryl
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 380 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 125 m |
| Moc silnika | 5,5kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 12,5 bar |
| Wysokość | 231 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 34 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761103481 |