Pompa głębinowa 4'' SKM 200 Omnigena 230V puszka kabel 15m
Opis
Pompa głębinowa 4 cale Omnigena SKM 200 z kablem zasilającym o długości 15 metrów to doskonały pomysł do czerpania wody z miejsc, gdzie lustro wody w studni jest na głębokości minimum 8 metrów. Urządzenie pozwala tłoczyć czystą, zimną wodę, której temperatura maksymalna to 35ºC.
Pompa głębinowa 4 SKM 200 jest wykonana z najlepszych materiałów. Mosiądz, stal nierdzewna to gwarancja, że pompa będzie odporna na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Silnik pompy o mocy 1,5kW sprawia, że urządzenie może tłoczyć do 55 litrów wody na minutę. Równocześnie maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 160 metrów.
Pompy głębinowe Omnigena to doskonałe rozwiązanie do małych gospodarstwa rolnych, małych zakładów przemysłowych, czy też domów jednorodzinnych lub domków letniskowych.
Pompa 4'' SKM 200 230V posiada puszkę rozruchową.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - mosiądz
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 55 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 160 m |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 16 bar |
| Wysokość | 61 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 18 kg |
| Długość przewodu | 15 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5902341050513 |