Pompa głębinowa 4'' SKM 200 Omnigena 230V kondensator kabel 15m
Opis
Pompa głębinowa Omnigena 4'' SKM 200 z wbudowanym kondensatorem to urządzenie do czerpania zimnej i czystej wody z wierconych ujęć kręgowych, głębinowych oraz zbiorników wolno stojących. Pompa może być montowana w studniach, w których lustro wody jest na głębokości poniżej 8 metrów. To pompa, którą stosuje się tam, gdzie nie ma możliwości montażu pompy powierzchniowej.
Pompy głębinowe 4 SKM 200 mogą z powodzeniem być stosowane w domach jednorodzinnych, małych gospodarstwach rolnych, niewielkich zakładach produkcyjnych czy na działkach rekreacyjnych. Urządzenie wykonane jest z mosiądzu i stali nierdzewnej. Takie rozwiązania sprawiają, że pompa głębinowa Omnigena cechuje się długą żywotnością, jest odporna na korozje oraz uszkodzenia mechaniczne.
Model 4'' SKM 200 230V z wbudowanym kondensatorem jest wyposażony w kabel zasilający o długości 15 metrów. Urządzenie pozwala tłoczyć nawet do 55 litrów wody na minutę. Równocześnie maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 160 metrów.
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 55 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 160 m |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 16 bar |
| Wysokość | 63 cm |
| Średnica pompy | 100 mm |
| Waga | 19 kg |
| Długość przewodu | 15 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5902341050520 |