Pompa głębinowa 4'' SKM 100 Premium Omnigena 230V wbudowany kondensator kabel 15 m
Opis
Pompa 4 SKM Premium Omnigena z wbudowanym kondensatorem sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości instalacji pompy powierzchniowej. Urządzenie firmy Omnigena pozwala czerpać zimną i czystą wodę, w sytuacji, kiedy głębokość lustra wody to minimum 8 metrów. Sprzęt ten został wykonany z najlepszych materiałów, takich jak mosiądz oraz stal nierdzewna. Dlatego użytkownik ma gwarancję długiej żywotności i najlepszej wydajności. Ten rodzaj pompy głębinowej SKM Premium pozwala maksymalne wynoszenie wody 60 metrów. Wydajność urządzenia to 45 litrów na minutę.
Pompa głębinowa SKM Omnigena może zostać wykorzystana do zasilania w wodę domków jednorodzinnych, ogrodów, małych gospodarstw rolnych. Sprawdzi się również w domkach letniskowych czy na działkach rekreacyjnych.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - mosiądz
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 45 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 60 m |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 6 bar |
| Wysokość | 50 cm |
| Średnica pompy | 95 mm |
| Waga | 13 kg |
| Długość przewodu | 15 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761180017 |