Pompa głębinowa 4'' SKM 100 Omnigena 230V wbudowany kondensator kabel 15 m
Opis
Pompa głębinowa SKM 4 100 Omnigena z wbudowanym kondensatorem to urządzenie, które pozwala tłoczyć czystą i zimną wodę. Pompa może być stosowana w studniach głębinowych wierconych, kopanych oraz zbiornikach wolno stojących. Może być stosowana wszędzie tam, gdzie lustro wody znajduje się na minimalnej głębokości 8 metrów, a pompa powierzchniowa nie może być zamontowana.
Pompa głębinowa SKM Omnigena wykonana jest z najlepszych materiałów. Stal nierdzewna oraz mosiądz sprawiają, że urządzenie jest odporne na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Ma moc 0,75kW, wyposażona jest w kabel zasilający o długości 15 metrów. Pozwala tłoczyć do 45 litrów wody na minutę, a maksymalna wydajność podnoszenia wynosi 60 metrów.
Pompy głębinowe 4 SKM 100 można z powodzeniem stosować w domach jednorodzinnych, niewielkich gospodarstwach rolnych, na działkach rekreacyjnych czy w domkach letniskowych.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa silnika - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki - mosiądz
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 45 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 60 m |
| Moc silnika | 0,75kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 6 bar |
| Wysokość | 50 cm |
| Średnica pompy | 95 mm |
| Waga | 13 kg |
| Długość przewodu | 15 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5902341050216 |