Pompa głębinowa 4'' F24/24 Umbra Wimest 400V
Opis
Pompy głębinowe czterocalowe Umbra F24/24 400V pozwalają pompować wodę czystą, w celach użytkowych, jak i spożywczych. Dodatkowo pompa jest w stanie tłoczyć ciecze nieagresywne. Należy jednak pamiętać, że maksymalna temperatura tłoczonych cieczy nie powinna być wyższa niż 40°C. Dopuszcza się tłoczenie wody z domieszką piasku, aczkolwiek jego poziom w cieczy nie może przekroczyć 300g/m³.
Pompa głębinowa Wimest Umbra to znakomita jakość wykonania, doskonałe parametry wydajności, a przy tym przystępna cena. Urządzenie pozwala na maksymalną wysokość podnoszenia 110 metrów, przy równoczesnej wydajności do 350 litrów na minutę. Sprawdzi się zarówno w ogrodnictwie, systemach nawadniania, gospodarstwach rolnych, jak i w domach jednorodzinnych.
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 350 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 110 m |
| Moc silnika | 4kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 11 bar |
| Wysokość | 230 cm |
| Średnica pompy | 99 mm |
| Waga | 22,3 kg |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Średnica króćca tłocznego | 2" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | F |