Pompa głębinowa 3Z29 Omnigena 400V kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa Omnigena 400V 3Z29 to idealne rozwiązanie na czerpanie zimnej i czystej wody. Urządzenie stosuje się w miejscach, gdzie użycie pomp powierzchniowych nie jest możliwe. Konstrukcja urządzania sprawia, że można ją bez problemów montować w studniach o średnicy do 110 mm. Jakie parametry pracy zapewnia sprzęt firmy Omnigena? Maksymalna wydajność na poziomie 110 litrów na minutę. Do tego maksymalna wysokość podnoszenia to 102 metry.
Pompa głębinowa 3” wykonana jest z najlepszych materiałów. Noryl, stal nierdzewna czy mosiądz to gwarancja uniknięcia korozji. Do tego materiały te dają zabezpieczenie, że urządzenie nie ulegnie uszkodzeniom mechanicznym. Pompy głębinowe 400V najlepiej sprawdzają się w domach jednorodzinnych, małych zakładach przemysłowych, ogrodnictwie, rolnictwie, a także w domkach letniskowych.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 110 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 102 m |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Zasilanie | 400V |
| Ciśnienie maksymalne | 10,2 bar |
| Wysokość | 179 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 20 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761100954 |