Pompa głębinowa 3Z29 Omnigena 230V WK kabel 20 m
Opis
Pompa głębinowa 3Z29 Omnigena 230 z wbudowanym kondensatorem pozwala na bezproblemowe czerpanie wody zimnej i czystej, tam, gdzie nie ma opcji korzystania z pompy powierzchniowej. Niewielka średnica pompy, to możliwość montażu jej w studniach o maksymalnej średnicy 110 mm. Pompy głębinowe 3” serii 3Z gwarantują maksymalną wydajność na poziomie 110 litrów na minutę. To nie jedyne zalety tej pompy. Urządzenie, z uwagi na zastosowane materiały, jest odporne na korozję, a także zabezpieczone na wypadek uszkodzeń mechanicznych. Cicho pracuje, nie wymaga nadzoru.
Gdzie pompy głębinowe Omnigena 3Z29 sprawdzą się w stu procentach? Małe gospodarstwa rolne, ogrodnictwo, domy jednorodzinne, domki letniskowe, czy mała gastronomia.
WYKONANIE MATERIAŁOWE:
obudowa pompy - stal nierdzewna
osłona kabla - stal nierdzewna
wał pompy - stal nierdzewna
wirniki i dyfuzory - Noryl
sito wlotowe - stal nierdzewna
sprzęgło - stal nierdzewna
korpus tłoczny - mosiądz
korpus ssący - mosiądz
Dane techniczne
| Maks. wydajność | 110 l/min |
| Maks. wysokość podnoszenia | 102 m |
| Moc silnika | 1,5kW |
| Zasilanie | 230V |
| Ciśnienie maksymalne | 10,2 bar |
| Wysokość | 179 cm |
| Średnica pompy | 75 mm |
| Waga | 20 kg |
| Długość przewodu | 20 m |
| Średnica króćca tłocznego | 1 1/4" |
| Stopień ochrony | IP 68 |
| Klasa izolacji | B |
| Kod EAN | 5907761116467 |